Mistrzostwa Warszawy U16 (06.06.2021).

Mistrzostwa Warszawy U16 (06.06.2021) przyniosły wiele sukcesów sportowych.
Bardzo dobrze zaprezentowali się podopieczni trenerki Marii Pawłowskiej. Anatol Sójka zdobył złoty medal w pchnięciu kulą 5k z wynikiem 8.20m. W skoku wzwyż złoto zdobył Tymofej Pavlov z nowym rekordem życiowym 1,50m, a srebro Filip Janas z wynikiem 1,40m. Hubert Granica zdobył srebrny medal w biegu na 300mppł, uzyskując nowy rekord życiowy 46.57s. Michał Pontek w biegu 300m uzyskał wynik 43.21s i uplasował się na 11 miejscu.
Anatol Sójka zdobył również srebrny medal w wieloskoku z wynikiem 10.02m., Filip Janas brązowy medal i rekord życiowy w wieloskoku 9.90m. 5 m Tymofej Pavlov 9.72m., 6 m Hubert Granica 9.36m.

Świetne rezultaty uzyskali również zawodnicy trenerki Anny Bukis-Owsiak. Mateusz Cebula zdobył srebrny medal w biegu na dystansie 2000m z nowym rekordem życiowym 6:52.59. W biegu na 1000m brąz zdobyła Aleksandra Zając z czasem 3:24.10.
Roksana Wasielewska zdobyła złoty medal w biegu na 2000m z czasem 7:25.68 (Trener Zenon Grąbczewski).

Gratulujemy wszystkim trenerom i zawodnikom.